Bir haftada tükendi şimdi yok satıyor..

Bir haftada tükendi şimdi yok satıyor ( Playstation 4)

Oyun dünyasının en çok beğenilen oyun konsollarından olan Playstation, geçtiğimiz ay içinde Japonya’da da satışa sunulmuştu kısa bir süre için Japonların ilgisini toplayan oyun konsolu bir hafta içinde tükenerek, sonunda yok satmaya başladı bile. Şimdilerde PS4’e sahip olmak isteyenler ancak ön sipariş verebiliyorlar. Bununla ilgili daha detaylı haberlerin yayınlanmamsı gelen ve gelecek siparişlerin nasıl karşılanacağı ile ilgili henüz net bilgi elimize ulaşmadı.

Oyun dünyasının en beğenilen konsollarından ola ve SONY markasının farkıyla piyasaya sürülen Playstation ülkemizde de çok fazla rağbet gören konsollar arasında yer alıyor. Ancak PS4 serisinin daha fazla ilgi görmesi, yenilenen oyunlara orantılı olarak değerlendirilebilir.

Haberin detaylarına baktığımızda üretici firma Sony’in yakın bir zamanda yaptığı açıklama detayları göze çarpıyor. Sony kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Japonya’da 500 bin PS4 adet stok ile piyasaya sunacaklarını belirtmiş ve stokların tükenmesi durumunda ise ek tedbir olarak en erken tarihi mart ayı olarak belirlemişti. Bu günlerde bir açıklama yapması beklenen oyun sahiplerinin yapacakları açıklamayı sizlere sitemizden duyuracağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir