BlackBerry’den 5 inç Akıllı Telefon

BlackBerry’den 5 inç Akıllı Telefon

Bir süredir sessizliğini koruyan mobil devlerinden BlackBerry, yeni bir hamle yaparak sessizliğini bozmaya hazırlanıyor. Bir dönem, akıllı cep telefonu dünyasında popüler olan marka, yeniden sektöründe en büyük olmaya hazırlanıyor. Yeni amiral gemisi, Rio” veya “Z20” ile mükemmel bir giriş yapacağa benziyor.

Telefonun en belirgin özelliklerinden biri, önceki modellerinde olan fiziksel tuşlarının olmamasıdır. Tabi bununla birlikte, özelliklerinde de farklılıklara girilen telefonun işlemci, işletim sistemi, ram ve kapasitesi de yine dikkat çekici detaylara sahiplik ediyor. 5 inç 720p ekran, 8 MP / 2 MP kamera,1.5 Ghz Çift Çekirdekli Snapdragon S4 SoC, 2 GB RAM, 2.800 mAh batarya ve 16 GB genişletilebilir dahili depolama özelliklerini Yeni amiral gemisine dahil eden BlackBerry, telefonun çıkmasıyla büyük başarıları elde edeceğini sinyalini şimdiden vermeye başladı.

Telefonun görselleriyle ilgili bir takım resimlerin internet dünyasında yer aldığına bakılıp, telefon incelendiğinde, gerçekten de tutulur bir telefon olacağı anlaşılıyor. Ancak yine de tam olarak çıkmadan ve testlerden geçmeden telefon hakkında yorum yapmanın doğru olmadığını düşünüyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir