-Bostancı Arçelik Servisi-

Bostancı Arçelik Servisi

Firmamız, beyaz eşya tamir ve bakımlarıyla ilgili olarak, Bostancı’da uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimizi de günden güne daha iyi ve kaliteli hale getirmek için çaba sarf etmeye devam etmekteyiz. Amacımız, beyaz eşya kullanan siz değerli müşterilerimizin, bu ürünlerle ilgili yaşadığı sorunları hemen ve hızlı bir şekilde gidermektir. Bunu yaparken de, en uygun fiyatlar ve avantajlarla yerine getirmektir.

Bostancı Arçelik Servisi olarak firmamız, beyaz eşya sektöründeki en son yenilikleri ve gelişmeleri takip etmekte, bunlarla ilgili eğitimlerimizi sürekli olarak yenilemektedir. Aldığımız eğitimler sayesinde, beyaz eşyalarınızın her türlü arızalarında en doğru çözümü sağlamaya çalışmaktayız. Arıza bildirimi yapmak için firmamızı aradığınızda, telefonunuza bakan elemanımız sizden arıza hakkında kısa bilgiler almakta ve sizlere randevu vermektedir. Bu bilgiler ışığında, teknik servis ekiplerimiz hazırlıklarını yapmakta ve her türlü arıza için hazırlıklı olarak gelmektedirler. Servis için gelen elemanlarımız, randevuya zamanında gelerek sizin beklemekle zaman kaybetmemenizi sağlamaktadır. Teknik ekibimiz, servis çalışmasını yaptığı yerin temizliğine de özen göstermekle yükümlüdürler. Arızaların tespitlerinde son teknoloji ekipmanlardan yararlanmakta ve buna göre tespitler yapmaktayız. Tespit edilen arızalarla ilgili yapılması gerekenler müşterimize açıklanmakta ve verilecek olan onaya bağlı olarak çalışma yapılmaktadır. Değişmesi gereken herhangi bir parça varsa, firmanın orijinal yedek parçalarıyla değiştirilmekte ve garanti verilmektedir. Hiçbir şekilde orijinal olmayan, garantisiz veya ikinci el çıkma parçalar kullanılmamaktadır. Servis hizmetlerimizi, firmamızın ayrı olarak vermiş olduğu 1 yıllık bakım garantisi altında sağlamaktayız. Bu süre zarfında, yaptığımız tamir uygulamasından dolayı oluşabilecek bir sorun olursa, tarafımızdan ücretsiz olarak giderilmektedir. Bostancı Bosch Servisi olarak, 24 saat boyunca sağladığımız servis hizmetlerimiz ile sizlerin arıza taleplerinize cevap vermekteyiz. Ayrıca, gezici servis uygulamamız sayesinde, beklemediğiniz bir zamanda oluşan beyaz eşya arızalarınıza, çok hızlı ve acil bir şekilde ulaşmakta ve servis vermekteyiz.

Bulgurlu Arçelik Servisi olan bizleri aradığınızda, en uygun fiyatlarla ve ayrıcalıklarla arızlarınızı çözme şansına sahip olursunuz. Firmamız, beyaz eşya tamir ve bakımlarınızı, en yeni ekipman ve teknik bilgilerle çözmekte sizlere hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken, arızalarınız için bizi aramak ve randevu almak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir