Bu Oyunları Oynadınız mı ? Canol.Org

Oynanılması Gereken Oyunlar

Oyun dünyasının 2014 yılına çok hareketli girmemesi daha doğrusu oynanacak çok sayıda oyunları sunmaması oyun severleri biraz da olsa üzdü. Ancak yine de 2014 yılına çok başarılı şekilde giren oyunların olmadığını söylemek de yanlış olur. Sizler için seçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından dilediğinizi seçerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

The Wolf Among Us. Oyunun yeni sürümünde Xbox 360, PS3, PC, Mac, iOS, Vita seçeneklerinden de faydalanarak kolaylıkla oynayabilirsiniz. The Wolf Among Us, hikâye ile aynı olan oyunda yine insan kılığına giren fable’lerin işledikleri seri cinayetleri çözmeye çalışacaksınız.

Octodad: Dadliest Catch (PC): bu oyunda bir ahtapotu kontrol etmeyi oynayacaksınız. Oynarken çok eğleneceğiniz bu oyunu da yine 2014 yılı içerisinde oldukça beğeneceğiniz oyunlar listesine alabilirsiniz.

OlliOlli (Vita): Kaykay oyunlarından en iyisi olane ve oyuncuları kendine bağlayan yeni özellikleriyle oluşturulan 2D oyunu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Sezonun en iyi oyunlarını satın alarak dilediğiniz kadar oyun oynayabilirsiniz. Seçeneklerin fazlasıyla sunulduğu oyun dünyasında en güzel oyunları bulmak ve incelemek için sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.