Bu yılın en iyi akıllı telefonları

Bu yılın en iyi akıllı telefonları

2014 yılının başından bu zamana gelinceye kadar akıllı cep telefonu piyasasında kendinden söz ettirecek çok sayıda farklı telefonların boy gösterdiğini söylemek gerekiyor. Fiyat seçenekleri, renk seçenekleri, donanım ve teknik özellikleri bakımından hemen hemen her insanın kendine göre seçebileceği bir telefon modelini bulmak mümkün hale geldi. Şimdi, akıllı telefon sahibi olmak istiyorsanız size tavsiye edeceğimiz modelleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Samsung Galaxy Alpha: 2014 yılının plastik kasa akıllı telefon çıkartmasıyla eleştirilen Samsung’un çıkarttığı ilk metal kasa, akıllı cep telefonu. Telefonun özelliklerinin yanı sıra en bilinir özelliği İphone 6’ya rakip olmasıdır.

Motorola Moto E: Yine 2014 yılının akıllı telefonlarından biri olan Motorola Moto E, akıllı telefon piyasasında tercih edilebilecek donanım ve özelliklere sahip bir telefon. 4.3-inç büyüklüğünde Gorilla Glass 3 ile kaplı qHD (540x960p) çözünürlüğe sahip Moto E, işlemci biriminde 1.2GHz frekans hızında çalışan Cortex-A7 mimarisine sahip çift çekirdekli Snapdragon 200 işlemci ile desteklenmiş.

Bunların yanı sıra; Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 1520, HTC One, HTC One M8, İphone 6 ve daha çok sayıda telefonları gözden geçirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir