Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Özellikleri

Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Özellikleri

Son zamanların oyun dünyasından yeniliklerin gelmeye devam etmesi bir yandan sevindirirken diğer yandan da düşündürüyor. İnceleme altına almak istediğimiz Call of Duty, oldukça güzel bir şekilde karşımıza çıkabiliyor. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan FPS türü oyun, oldukça kapsamlı özellikleriyle karşımıza çıkıyor.

Ancak incelediğimizde bellek miktarının yüksekliği ve diğer donanım özellikleriyle bilgisayar kullanıcılarının çoğunun bu oyundan faydalanamayacağı izlenimine kapılıyoruz. Oldukça iddialı olan FPS türü Call o Duty ile harika bir zaman geçirmek için sahip olmanız gereken bilgisayar donanımı oldukça kapsamlı özellikler istiyor. Call of Duty Advanced Warfare; 4 Kasım tarihinde PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için raflarda yerini alması beklenen oyun ile zaman geçirmeniz oldukça kolay olacak ve oyunlardan tat alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Peki, yeni oyunun özellik olarak bilgisayarınızdan ne istediğini biliyor musunuz? İşte sizin için yaptığımız araştırmalar ve incelemelerle Call of Duty için bilgisayarınızın sahip olması gereken donanım.

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

İşlemci: Intel CoreTM i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1GB

DirectX: 11v Hard

Disk: 55 GB kullanılabilir alan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir