Cami Avizeleri

Camilerin ışıklandırmaları ve kullanılan avizeler her zaman dikkat çekmektedir. Hatta cami avizelerinin görünüşünün çok güzel olması ve çok iyi bir aydınlatmaya sahip olması bu avizelerin başka alanlarda da kullanılmasını sağlamıştır. Cami avizesi denilince birçok farklı model akıllara gelir. Bu modellerden özellikle Osmanlı ve Selçuklu mimarisi taşıyan modeller dikkat çekmektedir.

Cami avizesi üretimi konusunda ülkemizde en köklü ve en başarılı firmalardan birisi Safir Avize’dir. Safir Avize ürettiği Osmanlı, Selçuklu, Kristal ve Özel Tasarım cami avizesi modelleriyle her camiinin mimarisine uyum sağlayan modeller üretmektedir. Safir Avize ilk olarak 1985 yılında avize taşı imalatı ile sektöre giriş yapmıştır. Firma 1990 yılında ise avize iskeleti imalatı da yapmaya başlayarak sektördeki işlevini daha da büyütmüştür. Firma kurulduğu bu tarihten itibaren büyümesini sürdürerek günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmiştir. Firmanın bu zaman kadar gelmesinde ki en önemli etkenlerden birisi müşteri memnuniyetine önem vermeleridir. Safir Avize sadece satış sırasında değil satış sonrasında da müşterilerine destek vermektedir.

Siteyi incelemek isterseniz; safiravize.com.tr

Safir Avize firmasının birçok referansı da bulunmaktadır. Aynı zamanda firma sürekli gelişme kaydetmek için farklı fuarlara katılıyor ve üretimlerini bu doğrultuda geliştiriyor. Safir Avize firması hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmanın sitesinde üretimini yaptıkları modellerin fotoğrafları da bulunmaktadır. Aradığınız cami avizesini Safir Avize’den bulabilirsiniz. Ayrıca özel olarak da yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir