Cartoon Network Oyunları

Tüm dünyada yayın yapan cartoon network, internet sitelerindeki orjinal çizgi film oyunları ile çocukların beğenisini kazanırken onları eğlendirmeye devam ediyor. Özellikle son zamanlarda çıkan bazı cartoon network oyunları ile çocuklar hem eğlenirken hemde maceraya ortak olmak için kıyasıya bir mücadeleye giriyorlar peki nasıl ? Örneğin 2013 yılında çıkan bir cartoon network çizgi filmi olan sym bionic titanlar çizgi filminin oyunu sizi müthiş bir aksiyona götürüyor. Bu oyunda titanlar ile savaşarak karşınıza çıkan engelleri aşmak için uğraşıyor ve puan kazanıyorsunuz. Bir diğer cartoon network oyunu ise ejderhalar berkin binicileri adlı oyun. Bu oyun kitoyun.com da en çok oynanan oyunlar arasında yerini alırken oyunskor.com, oyunmoyun.com gibi birçok Türkçe oyun sitesi bu oyunun popülerliğini yeni anlamış durumda.

Sym Bionic Titanlar Oyunu:

Sym Bioic titanlar iki karakterden ibaret bir çizgi film çeşitli özellikleri bulunan iki kardeşin yer aldığı bu çizgi filmde bu kardeşelr titan yani robot şekline girerek dünyayı kötülerin saldırılarından kurtardığı gibi çeşitli uzay saldırılarından da koruyarak sym bionic titanların ne kadar güçlü olduğunu dünyaya gösterebiliyor.

Ejderhalar Berkin Binicileri 3D Oyunu:

Ejderhanı nasıl eğitirsin adlı bir sinema filminin çizgi film versiyonu olan ejderhalar berkin binicileri, özellikle vahşi gökyüzü adlı 3 boyutlu oyunu ile oyun dünyasını yaktı kavurdu. Bir oyun bu kadar gerçekci olabilir diye kendi kendime konuştuğum ejderhalar berkin binicileri oyununda ejderhanızı seçtiğiniz karakterle birlikte uçurarak eğitime tabi tutuyorsunuz ve oyunda çeşitli parkurları geçerek en gelişmiş ejderhaya sahip olmak için berkle birlikte çalışıyorsunuz.

Generator Rex’in Abysus Arena Adlı 3 Boyutlu Oyunu:

Cartoon network’ün bir diğer önemli çizgi iflm kahramanı ise generator rex. Bu kahramanımızda gelişmiş özelliklere sahip silahlara kolayca ulaşabiliyor ve bu sayede düşmanlarına korku dolu saldırılar yaparak dünyayı kurtarıyor.

3 thoughts on “Cartoon Network Oyunları”

  1. ceren cenk says:

    cartoon network oyunlarını her zaman sevmişimdir. en güzelleri gumball, berkin binicileri, sürekli dizi ve adventure time bence.

  2. Hasan says:

    Evet güzel oyunlar varmış gerçekten cartoon networkün.

  3. ceren says:

    kız oyunları güzel bu sitenin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir