CELAL İLE CEREN

Son yıllarda komedi dünyasına hızlı bir giriş yapan Şahan Gökbakar yeni filmi Celal İle Cerenle geçtiğimiz günlerde izleyicilerin karşısına çıktı. Film alışık olduğumuz gibi komedi tarzında, izlerken seyircilere keyifli anlar yaşatacak bir senaryoya ve kurguya sahip.
Recep İvedik serisinden beri birlikte çalıştığı kardeşi Togan Gökbakar’ı bu filmde de yönetmenlik koltuğunda görüyoruz.Moskovanın Şifresi temel Full izle
Herkesin beklediğinin aksine hiçbir yönüyle Recep İvedik serisine benzemeyen film senaryosuyla da ondan ayrılmaktadır. Başrollerinde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın oynadığı Celal İle Ceren Türk sinemasına iddialı bir giriş yapmış gibi görünüyor.
Film genel anlamda kadın erkek ilişkilerini mizah yolu ile izleyiciye aktarıyor. Film altı yıllık sevgili Ceren’den (Ezgi Mola) ayrılan Celal’in (Şahan Gökbakar) başından geçen komik olayları güzel bir şekilde derleyerek sinema severlerin beğenisine sunmaktadır.celal ile ceren full izle
Bekarken her şeyin daha güzel olacağına inanan Celal aslında işin gerçek boyutunun öyle olmadığını ve Ceren olmadan hayatının ne kadar boş ve anlamsız olduğunu anlar. Daha sonrasında ise Ceren’i kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir.
hd film izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir