Çiçek Sepeti ile Sevdiklerinin Gönlünü Alabilirsiniz

Çiçek deyince aklımıza ilk gelen şey  sevgidir.Çiçek aslında sevginin belli edilmesini sağlayan bir semboldür.Çiçeklerin anlamı bazı insanlar  tarafından bilinmese de çiçek bir sevgi sembolü olarak karşımızdaki en sinirli insanı bile gülümseten naif bir canlıdır. Çiçeklerin geçmişe oranla çok  tercih edilmesi  günümüzde sevginin ve aşkın anlamını da arttırmıştır.Genel olarak özel günler de bir çiçek sepeti alıp  değer verdiğimiz insana sürpriz yaptığımızda hediyelerin en kıymetlisi  gibi gelir.

Çünkü  biraz önce bahsettiğimiz gibi çiçek aslında bir sembol ve işarettir.Kadınlar, romantizme daha yakın oldukları için çiçek hediye edildiği zaman sanki dünyayı ayaklarına sermişsiniz gibi mutlu olurlar.Mutlu olmalarında ki maksat ise; çiçeğin anlamı renginden rengine değişir fakat çiçek önemli bir hediyedir ve kolay kolay kimseye hediye edilmez. Çünkü özel bir hediyedir.

Kadınların ne istediği bilinmez diyen erkeklere kolay bir çözüm yolu sunalım. Kadınlar değer verdiği erkeklerden sadece  kendisini önemli hissettirecek bir eylem bekler.Dolayısıyla örnek verecek olursak; Sevgilinizle kavga ettiniz ve ne yaptıysanız sizinle konuşmuyor.

Tek yapmanız gereken bir çiçek sepetinin içine kırmızı gülleri donatmak ve bir not yazmak olacak.Bu eylemi gerçekleştirdikten sonra davranış değişimine inanamayacaksınız.Aslında bu davranış değişimi değildir.Yumuşamasının sebebi o güzel ve naif çiçekler arasında kendisini önemli ve değerli hissetmesidir.Dolayısıyla bir çiçeğin önemi sadece  sevgili için değildir.Anne,baba,eş,arkadaş yani çevrenizde değer verdiğiniz  kişiler içinde geçerlidir. Çünkü çiçek her zaman önemlidir ve cinsiyet fark etmez. Anneni mi özledin? Şimdi yapman gerekeni biliyorsun. http://www.ciceksepeti.net/cicek-sepeti-icel/ sitesine girip bir çiçek sepeti ve bir not yazman hadi hareket zamanı..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir