Counter Strike 1.6

Counter Strike her çocuğun büyüme evresinde büyük bir aşkla oynadığı oyunlardan bir tanesidir.Sadece büyüme çağında oynanan bir oyun değil 7’den 70’e herkesin hayranı olduğu bir oyun. Online olarak arkadaşlarınızla veya dünya çapında insanlarla oynayabilme imkanı sunan Counter Strike’ın ana teması terörist ve counter terörist takımlarının çatışması şeklinde yorumlanabilir. Herhangi bir gruba girip karşınızda ki rakiple çılgın bir savaşın içerisinde bulabilirsiniz kendinizi.

Counter Strike aynı zamanda internet üzerinden indirilen oyunların en başlarında yer alıyor. Bu popülerliği ile daha onlarca yıl zirvelerde kendine yer bulacak olan Cs yenilenen sürümleri ile de kalitesine kalite katıyor.Counter Strike 1.6 indir linkine tıklayarak oyuna sahip olabilirsiniz.Küçük bir not ;  şu an için popüler olan sürüm Counter Strike 1.6. Peki bu oyunu nerden indireceksiniz. Sizler için tavsiye edebileceğimiz oyun indirme sitesi;

kralhile.org

Birçok oyunu bulabileceğiniz bu siteden Counter Strike 1.6’yı indirebileceksiniz. Siteye girdiğiniz  zaman arama kısmına Cs 1.6 indir yazarakta kolayca ulaşabilirsiniz. Her oyun için adminler tarafından yapılan açıklamaları okuyup oyunu en iyi hangi şekilde oynayabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Admin tavsiyeleri ile yamalarda yükleyip oyununuzu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Counter Strike bir oyun değil bir hayat felsefesidir diyerek klasik bir cümleyle bitirmek istiyorum yazımı 🙂 .

http://www.kralhile.org/counter-strike-1-6-indir-full-cs-1-6-full-tek-link-indir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir