Cüneyt Çakır’a Dev Görev

Ülkemizin gurur kaynaklarından birisi olan başarılı hakemimiz Cüneyt Çakır’a Avrupa’nın en büyük turnuvası olan Şampiyonlar Liginde final maçı verildi. Bir çok Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçından başarı ile çıkan Cüneyt Hoca bu görevi oldukça haketmişti. En son 2014 Dünya Kupasında adından başarıyla bahsettiren başarılı hakemimiz 6 Haziran günü oynanacak Barcelona- Juventus takımları arasında ki şampiyonlar ligi dev finalini yönetecek. Bu başarı tüm Türk milleti için oldukça gurur dolu bir başarıdır.

Barcelona taraftarları ise Cüneyt Hoca’nın yöneteceği maçı kaybedeceklerini düşünerek şimdiden kaybetme ihtimallerine bahane buluyorlar diyebiliriz. 2 yıl önceki Manchester United- Real Madrid maçında haksız yere Nani’ye kırmızı kart verdiğini düşünen Barça taraftarı hakemimizi şimdiden Real Madrid yanlısı olduğu yönünde iftiralarla karalamaya çalışmaktadır. 

Bu olumsuz ve yanlış fikirlerden uzak durarak oldukça başarılı bir maç yöneteceğini hepimiz biliyoruz. Şimdiden Cüneyt Çakır hocamıza başarılar diliyorum. Umarım şans yanında olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir