Dedem Böyle Döner Yapmayı Nerden Öğrendi ?

Türk mutfağı evrensel çapta en zengin ve en lezzetli mutfaklardan bir tanesidir. Damak tadına önem veren ve kaliteyi her zaman ön planda tutan mutfağımız namını tüm dünyaya duyurmuştur. Mutfağımızın en lezzetli yemekleri ise şüphesiz et ile yapılan yemeklerdir. Et ile yapılan kebapların başında da öncelikle iskender ve döner gelir. Peki bu iskender ve döneri en iyi nerede yiyebilirsiniz ? Bu sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Eğer yolunuz Ankara’dan geçerse – ki nereye giderseniz gidin Ankara’dan geçmemeniz elinizde değil- Maltepe’de ki Dedem Kebap Salonuna uğramadan geçmeyin derim ben. 3 yıllık blog tecrübemde hiçbir mekanı tavsiye etmedim fakat bu Kebap mekanını önermeden geçemeyeceğim. Şimdi içinizde döner değil mi arkadaş hepsi aynı diyenler olacaktır. Söylediklerinize katılıyorum ama bir şartla ; Dedem Kebap Salonunda dönerin tadına bakmadıysanız.

Kalite ve hizmet konusunda Ankara’nın sayılı mekanlarından olan Dedem Kebap Salonu kullandığı et ve tavuk ürünlerinde en iyi kaliteyi müşterilerine sunmayı hedef edinmiştir. Temizliği her zaman ön planda tutan Dedem Kebap Ankara’da yiyebileceğiniz en iyi döneri sizlere sunuyor. Kebap salonunda ki çalışanlar ise gerçekten çok ilgili ve kibar kişiler. Özellikle Kebap salonuna uğradığınızda İbrahim beyle tanışmanızı tavsiye ederim.

ANKARA’DA DÖNER DEDEMDE YENİR !!

IMG-20150712-WA0026      Adres:

MALTEPE GMK BULVARI NO:44/C

Çankaya- ANKARA

Alo Paket: 0312 232 57 51

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir