Dezpack Dietto

DezpackDietto

Kilo verme amacıyla enerjisi kısıtlanan gıda dietto ürünleri olarak yoğun ilgi görüyor. 6 değişikıaromalı nefis lezzetlere sahip olan ürün Türk Gıda Kodeksi’ne uygun şartlar altında geliştirilmiş ve içeriğinin besin oranları uygun olarak ölçümlenmiştir. Bünyesinde herhangi bir ilaç unsuru bulundurmayan bu ürün vitamin, protein, mineral ve lif bakımından zengin bir besin öğesi olarak karşımıza çıkıyor. Başlangıç ve devam evrelerinden oluşan kilo vermeye yardımcı bu kür kilo vermek isteyip de başarmayanların yardımına koşuyor. Dezpack dietto ürününü tüketerek hem günlük besin ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayabilir hem de öğünlerinizi 3,50 TL’den ayarlayabilirsiniz.

Ürün içerisinde bulunan yüksek protein oranı kilo verme esnasında vücudun protein ihtiyacının karşılanmasını sağlıyor. Yüksek lif oranı ile vücuda alınması göz ardı edilen lif besininin bu ürün ile takviyesi sağlanıyor. Her öğünde dietto ile yapılan beslenmede düşük kalori alınıyor ve gün içerisinde bir insanın alması gereken kalori miktarı geçilmiyor. Tüm öğünler hesaba katıldığında 1130 kalori ile günlük alınması gereken kalori miktarı dengede tutuluyor.

Dezpack Dietto Çeşitleri

Birbirinden farklı dezpack dietto ürünleri her damak tadına uygun olarak geliştiriliyor. Çilek sevenler için çilekli kürler, çikolatadan vazgeçemeyenler için çikolatalı kürler, damla sakızı tam bana göre diyenler için damla sakızı aromalı kürler, Hindistan cevizine bayılanlar için Hindistan cevizli kürler, muz aromalı tat arayanlar için muz aromalı kürler ve vanilyalı kürler olmak üzere 6 değişik lezzet imkanı sunuluyor.

Dezpack Dietto Nasıl Kullanılır?

Ürünlerin kullanımında 16 günlük ve 30 günlük başlangıç ve yine bu kürler arasında devam ürünleri bulunur. 16 günlük dezpack dietto ürünlerinden ilk 2 ürün 2 gün içerisinde 3 saat aralıklarla 200 ml’lik süt ile veya yoğurt ile karıştırılarak tüketilebilir. Süt kullanımın yağsız veya yarım yağlı olmasına dikkat edilmelidir.

Devam evrelerine geçildiğinde ise 5 saat aralıklarla günde 2 öğün olması koşulu ile yine süt ve yoğurt karışımı ile ürünlerin tüketimi sağlanır. Yine yağsız veya yarım yağlı süt kullanılabilir veya yoğurttan yararlanılabilir. Devam evrelerinde kullanılan dietto ürünleri için 300 ml’lik süt kullanılması gereklidir.

Ara Öğünlerle Dezpack Dietto Nasıl Tüketilir?

Dezpack dietto ürünleri kullanılırken karın açlığı hissedilebilir veya bir şeyler yeme ihtiyacı duyulabilir. Protein vitamin ve mineral oranları dezpack dietto ürünlerinden yeterli miktarda alınacağı için ara öğünlerde sebze tüketimi sağlanmalıdır. Buna ek olarak sevilerek tüketilen içeceklerde şekersiz olarak alınabilir.

Şekersiz içemeyenler için gerek sıcak gerekse soğuk içeceklerde tatlandırıcı kullanımı da sağlanabilir. Dezpack dietto ürünleri tamamen gıda amaçlı tüketilen ve içerisinde hiçbir ilaç maddesi bulundurmayan enerjisi azaltılmış besinlerdir. Sizde kilo vermede sorun yaşıyor ve ağır spor aktivitelerinden sonra güçsüzlük hissediyorsanız dezpack dietto ürünleri ile bu problemlere çare bulabilir ve sağlıklı bir şekilde besin ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir