Dizi ve Film Fragmanları

Gün geçtikçe dizi ve film sektörü gelişmekte… Sadece bir günde yüzlerce fragman yayınlanmaktadır. Bu fragmanları izlemekte zorluk çekiyor olabilirsiniz. Açılır reklamlar, yüklenmeyen videolar sinirinizi bozuyor olabilir. İşte sizi bu dertten kurtaracak güzel bir site tavsiye edeceğim.

Sürekli güncel ve mobil uyumlu bu sitede izlemek istediğiniz fragmana tek tıkla ulaşabilirsiniz. Site ekibi ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yeni testler yapmaya devam etmektedir. İçerde, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Vatanım Sensin gibi severek takip edilen ve çok izlenen Türk dizi fragmanları televizyonda bir önceki bölüm bittikten hemen sonra siteye ekleniyor.  Ayrıca sitenin sosyal medya hesaplarını takip ederek fragmanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarında fragmanlar güncel olarak paylaşılmaktadır.

Sitedeki fragmanların kaliteleri 720p ve 1080p arası değişmektedir. Hiçbir zaman kalitesi düşük fragmanlar eklenmemektedir. Üstelik yabancı film fragmanlarında Türkçe dublaj yoksa site ekibi tarafından Türkçe altyazılar eklenmektedir.

Yine sitede yabancı film fragmanları da mevcut. Bu sayede takip ettiğiniz yabancı diziler varsa sezonluk fragmanlarını size sunuyor. Kısacası site fragman izle mek isteyenler için biçilmiş kaftan.

Bu kadar emek verilen bir sitede elbette oyun severler de unutulmamış. Oyun fragmanları kategorisinde büyük şirketlerin çıkaracak oldukları ve oyun severler tarafından beklenen oyun fragmanları da özenle ekleniyor.

Siteyi beğenirseniz -ki beğeneceğinizden eminiz- favorileriniz arasına almayı unutmayın.

Söz Konusu Site: http://www.fragmandelisi.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir