Dizüstü Bilgisayarlar 3 Kat İncelip Hızlanacak

Dizüstü Bilgisayarlar 3 Kat İncelip Hızlanacak

NVIDIA, Computex 2017’de tanıttığı Max Q teknolojisini kullanarak ürettiği dizüstü bilgisayarında NASA’nın mühendislik ürünü tasarımını da kullanarak ince ve güçlü bir sistem oluşturdu. Oyun severler buna bayılacak!

Oyun dizüstü bilgisayarlarının hantal ve ağır olduğu dönemleri geride bıraktık. Max-Q platformunda Apple’ın Macbook Air’i kadar ince olan sistemler hazırlanabilecek. Dizüstü bilgisayar teknolojisinin son ürünü olan bu bilgisayarlar anakart ve işlemcide nesil atlatılmasıyla beraber yüzde 70’e kadar hızlanacak.

Max-Q platformunda başarılı sonuçlara ulaşmak isteyen NVIDIA, GPU mimarisini daha fazla iyileştirerek, rafine haline getirmeyi başardı. GPU’ya uygulanan bu kesin mühendislik verimliliğin daha fazla artmasına sebep olmuş. Firma bu konuda sistemin her bölümünde ayrı çalışmalar düzenlemiş diyebiliriz.

Yapılan bu çalışmalar çok güçlü olan grafik işlemcilerin bile ince bilgisayarlara girebilmesini sağlamış. Şirketin kendi Game Ready sürücüleri ise bu grafik işlemciler etkili performanslar sunarken pili hızlı tüketmemeleri için ayarlanmış. Şirketin her şeyi düşündüğünü söylemiştik. Doğal olarak grafik işlemcilerin serin tutulması da düşünülmüş. Bunun için WhisperMode teknoloji kullanılmış. Bu yeni teknoloji 27 Haziran tarihinde satışa sunulacak.

Beşiktaş Erotik Shop – Beşiktaş Sex Shop
Fetish Fantezi Seri Leopar Desenli Set
Fetish Fantezi Seri Pembe Set
Askeri Kamufulaj Deri Fetişh Seti
Gerçek manken

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir