Dünyanın En Korkunç Oyunu Hangi Oyun

Dünyanın En Korkunç Oyunu Hangi Oyun
Dünyanın en korkunç oyunu hangisi? Diye sorabilirsiniz. Oyun severler bazı korku oyunlarından korkmadığından dolayı en korkunç oyunu oynamak isteyebiliyor. Yarış oyunları, giydirme oyunları zaman geçtikçe sıktığından, korku oyunlarını oynamak isteyebiliyorlar. Bu yüzden dünyanın en korkunç oyununu merak ediyorlar. Flash oyunlar zevklidir, her ne kadar zevkli olsa da adrenalin ve korkunun üst seviyede olduğu oyunlar her zaman daha çok tercih edilir. Flash oyunlarda en çok macera oyunları ve korku oyunları tercih edilir.

dünyanın en korkunç oyunu

dünyanın en korkunç oyunu

The Maze
The Maze, dünyanın en korkunç oyunu olarak nitelendirilmektedir. Oyun fare ile oynanmaktadır. Fareniz ile mavi boşluklardan ilerlemeniz gerekiyor, fareyi siyah bölgelere getirmeyerek… Böylelikle seviye geçtikçe daha farklı, zor bölümlerle karşılaşacaksınız. Ardından da ekrana korkunç şeyler gelmeye başlayacak. Bazen bir çığlık, bir resim gibisinden… Oyun oynarken pat diye korkabilirsiniz. Ne zaman çıkacağı belli olmayan bir şeydir. Oyun korku oyunlarını sevenler tarafından çokça tercih edilmiştir ve edilmeye devam etmektedir. Korku oyunu sevenler bu oyunda fazlasıyla korkacaklar.
Bu tür korku oyunları aslında insanların içerisinde korkuyu geçiriyor. Korkuyu korkutarak geçirmek bu tür oyunlar için tam uygun bir söz olur. Korkunç oyunlar oldukça zevklidir. Oyun severler korku oyunu oynarken dikkatlerini geliştirirken içerisindeki korkuyu da çürütebilirler.
Korku oyunları oyuncular tarafından çokça seviliyor. Dünyanın en korkunç oyununu oynayarak sizde hem merakını gidermiş olursunuz hem içinizdeki korkuyu çürütmüş olursunuz. Dünyanın en korkunç oyununu oynamak isterseniz http://www.oyunsorf.net/ adresini ziyaret edip, oynayabilirsiniz.

One thought on “Dünyanın En Korkunç Oyunu Hangi Oyun”

  1. Samet Ocak says:

    Harika bir oyuna benziyor gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir