Eğitim Kalitesinde Teknolojinin Ayak Sesleri Okulistik

Eğitim Kalitesinde Teknolojinin Ayak Sesleri Okulistik 

Bugünün yetişkinlerini kıskandıracak online eğitimler, zengin içerikleriyle doküman paylaşımı, bulut tabanlı ölçme değerlendirme sınavları, aynı anda hem Milli Eğitim Bakanlığı müfredatlarıyla hem de hayatlarımızın belirleyicisi olan sınavlara hazırlayabilen eğitim planlama sistemi; Okulistik ile buradan hizmete sunuluyor. Öğrencilerin tüm duyu organlarına teknoloji ile ulaşan, zamandan kazandıran, öğrenmeye hız katan, dikkat toplayan, tecrübe kazandıran Okulistik hizmetlerinin farkını yaşamak için buradan daha iyi bir yer yok.

Teknolist Bilgisayar Sistemlerinin iştiraki olan Okulistik, teknolojinin tüm imkânlarını, var olan tüm aygıt ve donanımlara uyarlanabilecek yazılımlarla, görsel işitsel ve değerlendirilebilir tekniklerle hizmetlerine devam ediyor. 2001 yılından bugüne, kuruluşundan itibaren 8.000.000’dan fazla öğrenciye, 250.000’den fazla öğretmene gerçekleştirdiği 20.000.000’dan fazla sınavlarla online eğitimde yarattığı farkla çığır açmaya devam ediyor. Teknolojinin eğitim kalitesine tüm gücüyle yansıdığı, her yeni gelişmeye adapte edilebilen kullanıcı ara yüzü ile öğrenciler başarıyı her an yanlarında taşıyor.

İlkokul ve Ortaokul öğrencileri için dijital baskı teknolojileri ile kişiye özel uygulamalar, değerlendirme sınavları, taragöz süreç değerlendirme testleri, 15 yıllık tecrübe ile tercihlerinize sunuluyor. 3.000.000 öğrenci üzerinde yapılan araştırmalarla farkı, kalitesi, başarı oranı belirlenen, her geçen gün artan talebe yanıt vermekte sorunsuz ve geliştirilmeye devam eden zengin içerikleriyle, üye olduktan sonra farkı yaşayacağınız bir eğitim planlama platformundasınız.

M.E.B müfredatlarıyla uyumlu; sınavlara yönelik konu anlatımı, ders tekrarı, uygulama, değerlendirme, özel ders, el yazısıyla başladığın okul serüveninde her an eğitim alanında destek birlikler olarak yanında olacak bir e-içerik, e-eğitim, e-başarı planlama programıyla tanışmaya hazırsan; kapımız tüm öğrencilerimize açık. Başarının ayak seslerini duyuyoruz. Çünkü hedefleri ve başarıyı planlamayı teknoloji ile birleştirerek, tecrübeli kadromuzla sizlere ulaştırıyoruz. Trafikte zaman harcamadan, en yeni, çarpıcı, hafızaya yönelik, zengin içerik ve konu anlatımları ile dilediğinde geri dönüp tekrar yapmana izin veren, sınavlarla kendini değerlendirebileceğin bir eğitim platformunda ne kadar başarılı olmak istediğinize siz karar verin. Okulistik size yolu göstersin.

TEOG ve YGS sınavlarında başarı parmaklarının ucunda, internet bağlantın ve üyelik işlemlerinden sonra ihtiyaç duyduğun her an yanında.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir