En Çok İzlenen Ve Sevilen 3 Yabancı Dizi

En Çok İzlenen Ve Sevilen 3 Yabancı Dizi

Bildiğiniz gibi Türkiye’de dizi sektörü pek fazla aksiyon ve macera dolu anlat yaşatamıyor, bu durum teknik olarak dizilerde de beyin göçüne sebep oluyor. Dünyada ve Türkiye’de izlenen en iyi ve sağlam 3 diziyi sizler için sıraladık ve konularını özet geçtik, eğer izlemediyseniz heyecan, komedi, aksiyon, romantik ve dram dolu anlar sizleri bekliyor.

1-)How I Met Your Mother; Ted adında birinin çocuklarına geçmişte arkadaşları ile yaşadığı maceraları, ve anneleri ile nasıl tanıştığını anlatan çok eğlenceli dizilerden birisidir, Türkiye’de izlenen yabancı diziler arasında birinci sıradadır.

2-)Supernatural; İki kardeşin annelerinin çocukken doğa üstü bir şekilde ölmeleri ile harekete gecen kardeşlerin hikayesini anlatan, macera ve sempati dolu bir dizi, en çok izlenen diziler arasında ikinci sırada yer alıyor.

3-)The Vampire Diariess; Bir grup vampirin bir kasabaya gelmeleri ve görsel ikiz (elena) ile yaşadıkları macera,dram ve romantik dolu anları anlatan bir dizi, en çok izlenen diziler arasında üçüncü sırada yer alıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir