En iyi WordPress eklentileri

Kişisel blog sitelerinin artışı ile başlayan ve birçok firmaların dahi WordPress alt yapısı bünyesin de sitesini tasarlatanlar birbirinden güzel eklentiler ile birlikte de daha iyi bir alt yapı kullanımını oluşturmaktadırlar. Özellikle de Seo alanın da ki eklentileri ile arama motorların da dev bir hale gelen WordPress alt yapısına bağlı internet siteleri her geçen gün kullanıcılara daha üstün hizmetleri sergilemektedir.

Spam özelliklerinden tutun yorum alanlarına kadar eklentiler sayesin de üstün bir başarıyı siteniz de elde edebileceksiniz. En iyi WordPress eklentileri içerisinde yer alan ve vazgeçilmez olan Akismet eklentisi ile sizler de sahte hesaplara dur diyebileceksiniz.

Seo alanında ise All in One SEO Pack pro Versiyonu ile güncellenen ve 2016 yılın da diğer seo eklentilerine bakış olarak daha fazla profesyonelliği ön plana koyarak arama motoru Optimizasyonu alanında adeta tüm motorları dize getirmiş ve sitenin yükselişini sağlamak adına da ciddi anlam da bir çalışma sergilemiştir.

Google XML Sitemaps gibi olmazsa olan eklentiler sayesinde de sizler de ziyaretçilerinize site içerisin de daha kolay kullanımı sergileyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir