En iyi Xbox 360 oyunları

Oyun severler için ilgi odağı olmayı başaran Xbox’ta en çok dikkat çeken ve en iyi oyunları belirlenmeye başladı bile. Yeni sezonda oyun dünyasına çok hızlı bir şekilde giriş yapmayı başaran oyunlar Xbox One ülkemizde geç satışa sunulacak olsa da, Microsoft’un yeni nesil konsolunun satışa sunulmasıyla, Xbox 360 da gözden düşmesi bekleniyor. Ancak yine de bununla birlikte merak konusu olan en iyi oyunların neler olduğuna dikkat çekmek için yayınlanan yeni konular ve farklı videolarla oyun severlerin dikkatleri daha çok konsol üzerinde durmaya başladı bile.

En iyi Xbox 360 oyunlarından biri Ace Combat 6: Fires of Liberation oyunu olarak göze çarpıyor. Değişik özellikleri ve yeni sürüm öncelikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Tabi tüm bunları anlatırken farklı oyun sürümlerinden bahsetmek de mümkündür. En iyi Xbox 360 oyunları arasına giren ve kendinden oldukça söz ettiren diğer oyunlardan biri de Crackdown oyunu. Oyunda yer alan farklı sahne ve özellikler oldukça dikkat çeken özelliklere sahiplik yapıyor. Daha farklı oyunların da yer aldığı Xbox için daha detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir