En Zorlu Lekeleri Temizleyen Halı Yıkama Makinası

En Zorlu Lekeleri Temizleyen Halı Yıkama Makinası

Hijyen olduğuna inandığınız bir ortamda yaşantınızı devam ettirmek istiyorsanız, temizlik hususunda dikkatli davranmanız gerekmektedir. Siz her ne kadar temiz olduğunuzu düşünseniz de kullandığınız teknolojik temizlik eşyaları bu hijyeni sağlıyor mu? Sağlamıyor mu? Bilemesiniz.  Bu konu hakkındaki merakınızı Beko kalitesine sahip olan temizlik ürünlerine dair bilgiler edinerek giderebilirsiniz. Beko halı yıkama makinası size her zaman hijyen bir ortamda yaşamanız için yardımcı olacaktır. her zaman hijyen bir ortamda yaşamanız için yaz veya kış fark etmeksizin halılarınızı temizleyebilirsiniz. Halı yıkama makinası bu aşamada size çok yardımcı olacaktır.

Beko Halı Yıkama Makinası Kullanın Rahat Edin

Beko kalitesi ile üretimi yapılan halı yıkama makinası modellerinin bazılarının teknik ve genel özellikleri arasında; 4 adet filtrasyon kademesi vardır. Motor gücü 1800 W, emiş gücü 200 W, ses seviyesi (dBA) 86’dır. Kontrol sistemi gövdeden emiş gücü ayarlıdır. Fırça ayarlama özelliği, toz kapasitesi 4,6, iki parçalı alüminyum uzatma borusu vardır. 5 m kablo uzunluğu vardır. Sadece dikey park etme özelliği vardır. Ve bu özellik sayesinde halı yıkama makinası ile işiniz bittiğinde yerine rahatlıkla koyabilirsiniz. Çok yer kaplamayacağı için evinizde alan meşguliyeti yapmaz. Ambalajlı ağırlık 14,2, ambalajsız ağırlık 9,3 kg olmak üzere değişmektedir.  Ürün portatiftir. Ve hafiftir. Halı yıkama makinası kullanarak, evinizi temizlerken hiç zorluk yaşamazsınız. Evinizi temizleme aşamasında sıkıntı yaşamadan, sessizce, etrafı kirletmeden ve dağıtmadan halılarınız gibi koltuklarınızı da temizleyebilirsiniz.

Beko halı yıkama makinası modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak, merak ettiğiniz ürünlerin görsellerini görmek ve edindiğiniz bilgiler doğrultusunda rahatlıkla karar vererek alışverişinizi yapmanız için http://www.beko.com.tr/kucuk-ev-aletleri.html adresini ziyaret etmenizi öneniriz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir