FACEBOOK ENTEGRASYONU

FACEBOOK ENTEGRASYONU

İnternet üzerinden para kazanma yolları gün geçtikçe artıyor. Özellikle sosyal medya sitelerinin yaygınlaşmasıyla, işi ticarete dökmek, ticarette daha fazla para kazanmak kolay hale geldi. Ancak bu çoğu zaman güvensizliği de beraberinde getirdiği için firma sahipleri piyasadaki web sitelerine güvenemiyor.

socialadstool.com/tr/ sitesine üye olarak firmanızda satışa sunduğunuz ürünlerin reklamını Facebook paylaşım sitesine kolaylıkla entegre edilmesini sağlayabilirsiniz. Siz hiç zahmet etmeden sitemiz otomatik olarak sizin söyleyeceğiniz ürünlerin reklamını facebook üzerinden yaparak sitenizin daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlıyor. Tabi bu da ürünlerin daha fazla satılması demektir.

socialadstool.com/tr/ sitesi piyasada bildiğiniz sitelerden farklı olarak her türlü güveni taahhüt ederek, hizmet sunuyor.  E-ticaret alanında son nokta diyebileceğimiz sitemizde web sitelerinizin tanıtımını kolaylıkla yapacaksınız.

Otomatik Facebook Reklam Optimizasyonu ile ürünlerinizin facebook ortamında kolaylıkla paylaşımını sağlarken size kalan sadece ürünlerinizi satmak olacak.

Haftalık Zaman Yönetimi sayesinde dilediğiniz günlerde kampanyaya açtığınız ürünlerin reklamını facebook üzerinden kolaylıkla yapılmasını sağlayabilirsiniz. Daha çok özelliğini keşfetmek için socialadstool.com/tr/ adresine girebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir