Facebook Messenger Kullanıcılara Yeni Özellik Sundu

Facebook Messenger Kullanıcılara Yeni Özellik Sundu

Son yıllarda popülerliğini kaybeden Facebook sürekli olarak yenilenmeye giderek kullanıcılarını tutmayı hedeflerken kolaylıklar sunarak daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Bu noktada Facebook son bir aydır Messenger üzerinden yeniliklerini kullanıcılara sunuyor. Bu yeniliğe geçtiğimiz günlerde yeni bir özellik yükleyen Facebook olumlu dönüşler almış durumda.

Kullanıcılarının daha iyi ve daha hızlı iletişim kurması için Messenger uygulamasına bir ana ekran özelliği yüklemiş durumda. Messenger uygulamasına eklenen ana ekran ile kullanıcılar diledikleri ve önem verdikleri kişiler ile daha hızlı ve daha rahat şekilde iletişim kurabilecek.

Bu özelliğin önümüzde ki hafta Android ve iOS’ da kullanılmaya başlayacağını belirten yetkililer kullanıcılara kolay haberleşme imkanı sunmayı hedeflediklerini ve bunun içi çalıştıklarını belirtti. Bu noktada Facebook’dan ayrı çalışabilen ve masaüstünde dahi ayrı bir program olarak kullanılabilen Messenger için önümüzde ki günlerde de yenilikler devam edecek gibi duruyor.

Bununla birlikte ileri ki günlerde Facebook Messenger uygulamasına da keşfet butonun geleceği söylentiler arasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir