Facebook’tan Görüntülü Grup Sohbeti Yapılabilecek

Facebook yaptığı her yeni güncelleme ile kendini geliştirmeyi başarıyor. Facebook Messenger uygulamasına getirdiği yeni  güncellemeler ile kullanıcılara görüntülü grup sohbeti yaptırma imkanı sağlıyor.

Facebook’un kurucusu Marc Zuckerberg Facebook’a sürekli yeni iyileştirmeler yapıyor. Her geçen gün Instagram, Facebook ve Whatsapp’a yenilikler getiren Zuckerberg bu sefer Messenger’a yenilikler getirdi. Messenger uygulamasına gelen yenilikler kapsamında kullanıcılar artık messenger üzerinden görüntülü grup sohbeti yapabilecek.

Messenger’a gelen gelişmeler kapsamında görüntülü ve sesli konuşma hizmeti gelmişti. Messenger son yeniliği ile beraber Android ve iOS işletim sistemindeki telefonlarda artık en fazla 6 kişiden oluşan sesli ve görüntülü grup sohbetleri yapılabilecek. Aynı zamanda görüntülü olmadan sadece sesli sohbet olarak 50 kişiye kadar bu sohbete katılma imkanı var. Kısacası 50 kişinin katıldığı bir grup sohbetinde 6 kişi görüntülü olarak sohbette bulunabilir.

Facebook’un sağladığı bu imkanlardan faydalanmak için Android işletim sistemine sahip cihazlara Google Play Store üzerinden, iOS işletim sistemine sahip olan cihazların ise App Store üzerinden güncellenmesi gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir