Fal Ve Burçlar Dünyası

Fal Ve Burçlar Dünyası

fal bakParasal konular, ev hayatı, partneriniz, seyahat ve işiniz, ve fal bak  2013 yılının ana konu başlıkları olacaktır. Bu yıl insanlarla sürekli ilişki hâlinde olacaksınız. Sosyal ilişkiler size şans getirecek ancak ailenizden ya da yakın çevrenizden biriyle sıkıntılar yaşayacaksınız.

Jüpiter İkizler burcundan, Dokuzuncu Evinizden geçerken bilgiye, günlük burçlar ve seyahatlere ve ruhsallığa odaklanır. 2012 yılının son altı ayında sıkça seyahat etmiş olabilirsiniz. 2013 yılında da 25 Hazirana kadar bu seyahatler devam edecektir. Bu tarihte Jüpiter burçları değiştirmeye başlar. Nereye giderseniz gidin, ister yakın, ister uzak, yapacağınız seyahatler Jüpiter’in maceracı ruhunu besleyecektir. Hayallerinizin tatilini planlayın, hep gitmek istediğiniz yerlere gidin. Yakın mesafelere hafta sonu kaçamakları bile yapabilirsiniz.

Jüpiter’in seyahatlerden başka etkileri de vardır. Merak duygunuzu kamçılayarak bilgi edinme ve yeni kültürler tanıma isteği uyandırır. Aklınızın sınırlarını zorlayarak bilginizi ve tecrübenizi artıracaksınız. İster eğlence, ister para kazanmak için olsun, bir kursa katılabilirsiniz.

Dil öğrenebilir, müzelere gidebilir, okuyabilir, pek çok açıdan zihninizi açabilirsiniz. Bu deneyimlerden kazandıklarınız işinize ve 2014 yılına kadar yayılan planlarınıza katkıda bulunacaktır. Kısa dönem bir kurs bile, iş imkânlarınızı önemli ölçüde genişletecektir.

Jüpiter 25 Haziranda Yengeç burcuna, Onuncu Evinize girdiğinde iş ve meslek bölgenizi öne çıkaracaktır. On iki yılda bir gerçekleşen bu geçiş sizin için büyük bir şans olabilir. Bu şanslı etkiyi özellikle Jüpiter yazın Satürn ve Neptün’le aynı hizaya geldiğinde daha güçlü hissedeceksiniz.

Ancak Jüpiter’in büyüklüğü ve iyimser karakteri sebebiyle, yapabileceğinizden fazlasını yüklenebilir ve işlerinizi zamanında teslim edemeyebilirsiniz. Bu durum ağustos ayında ev ve iş ortamında sıkıntılara sebep olabilir. Daha sakin olun ve dengenizi koruyun.

Jüpiter Onuncu Evinize girerken davranışlar kadar ve insanlar da önem kazanacak. Bu yüzden sosyal ilişkilerinize önem verin. İsteklerinize ulaşmanıza yardımcı olabileceklere yakınlaşın. Sakın görünüşlerine bakarak karar vermeyin, size dünyaları vaat edip hiçbir şey veremeyebilirler. Evde çalışmanın cazip olduğunu düşünüyorsanız, bu düşüncenizi bir daha gözden geçirin.

Bunu yapabilirsiniz ama 2013 yılındaki gezegen dizilimleri evde çalışmanın pek işe yaramayacağını gösteriyor. Yavaştan başlayabilirsiniz. Şu andaki işinizi bırakmayın ve kendi işinizi büyük borçlara girmeden, adım adım kurmaya bakın.

Satürn Akrep burcundaki, ikinci Evinizdeki geçişine devam ediyor, ikinci Eviniz kişisel kaynakları, gelir ve giderleri, varlıkları temsil eder. Satürn parasal yönden küçülmeyi temsil etse escort ümraniye de bu durum banka hesabınız yerine, yaklaşımınızı etkilemektedir. Tutumlu davranır, para biriktirirseniz bu geçişi kolayca adatırsınız. Belki tutumluluk bir alışkanlık hâline bile gelebilir. Kendinize bir bütçe yapın, borçlarınızı kapatın ve amaçladığınız şeyler için mali bir plan oluşturun. Dolaplarınızı düzenleyebilir, atılacakları atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.