Far Cry 4, Kasım ayında geliyor

Far Cry 4, Kasım ayında geliyor

Oyun dünyasının uzun zamandır beklenen oyunu nihayet geliyor. Far Cry 4 çıkış tarihi olarak bu yılın Kasım ayı belirlendi. Ubisoft’un yaptığı açıklamaya göre 18 Kasım tarihinde Kuzey Amerika’da, 21 Kasım’da ise Avrupa’da satışa sunulacağına dair resmi açıklama geldi.

Oyunun kusursuz olduğuna dair yapılan açıklamaların yanı sıra, oynama şekli ve çıkacağı platformlar da iddiayı doğrular nitelikte geliyor. Ayrıca oyun için gelen haberler eski konsol sahiplerini de sevindirecek türden. Yapılan açıklamaya göre PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3 ve PC’lerde yayınlanacağı belirtiliyor. Buna göre eski konsol sahipleri de oyunu kolaylıkla oynayabilecekler.

Oyunun büyük bir beğeni ile satış rekoru kıracağı da yapılan açıklamaların detaylarında gizli kalıyor. Watch Dogs’un ön siparişlerinde yüksek bir talep olduğu açıklanırken, bunun endüstri tarihinde ilk başarılı oyun olacağı yönünde de açıklamalar geliyor. Teknoloji ve oyun dünyasının geliştirilerek müşterilerine sunulduğu günümüze farklı özelliklere sahip olan oyunlar arasında adını duyuran Far Cry 4 piyasaya sunulduktan sonra oyunun rengi kendini daha iyi belli edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir