Far Cry Classic Xbox ve Ps3’te

Far Cry Classic Xbox ve Ps3’te

Far Cry oyununun bizler için farklı bir yeri var. Oyunun yapımcılığını üstlenen Crytek firmasının başında bir Türk bulunuyor. Cevat Yerli‘nin sahibi olduğu şirketin bu kadar popüler olmasını sağlayan en büyük etken ise Far Cry oyunu. Oyunun Pc sürümü 10 yıl önce piyasaya çıkmıştı.

Belki çok geç bir haber oldu ama Far Cry 3.oyunundan itibaren Xbox360 ile Playstation 3 için karşımıza çıkıyor. Far Cry Classic ismiyle bu oyun konsolları için piyasaya çıkacak olan Far Cry grafiklerinde müthiş bir fark ile oyunseverlerle buluşacak.

Peki Far Cry Classic Xbox360 ve PS3 için ne kadarlık bir fiyatla piyasaya sürülecek? Bu rakamı duyduktan sonra çok mutlu olacaksınız gerçekten. Çünkü rakam 10 Dolar olarak belirtildi. Bizleri tek üzen haber ise oyunun senaryosunun aynı kalması. Ubisoft yaptığı açıklamada sadece grafik kalitesini arttırdığı yönünde. Yani oyunun görevlerinde herhangi bir değişiklik olmayacak. Ama bu olumsuzluk çokta etkilemiyor bizi. Çünkü Far Cry’ı yüz kerede oynasam aynı heyecanı alırım.

Lafı fazla uzatmayayım. Oyun severler için oldukça güzel bir haberle karşınızda oldum. Fiyatının da düşük olduğu belirtmek gerçekten beni de mutlu etti 🙂 .Şimdiden çıkmasını bekliyoruz. Umarız fazla geciktirmezler çünkü baya bir beklendi bu konsollar için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir