FındıkBu

Fındık gıda maddeleri arasında en yararlı en enerji verici besindir. Kaliteli fındık bulmak ise bir oldukça zordur. Çoğu satıcıya da güven olmuyor. Sadece bu işi yapan kişilerden almak hem fiyat olarak hem kalite olarak çok güven veriyor. Peki kim bu satıcılar. Biz sizler için araştırdık ve en kaliteli en uygun fiyatta fındık satıcılarını bulduk.

http://www.findikbu.com/

Müşteri odaklı fındık satış sitesi en kısa zamanda en kaliteli fındığı sizlere ulaştırıyor. Hemde çok uygun fiyatlarla. Fındıkbu sitesi sadece kaliteyi ön plana koyarak hızla ilerliyor.Fındıkbu e-ticareti sitesi şu şekilde işliyor.

Kabuklu durumda olan fındık kavrulduktan hemen sonra müşterisine ulaşıyor. Yani tamamen taze bir durumda ücretsiz kargo ile sizlere ulaşıyor.Fındıkbu fındıkları tek harman Giresun fındıklarından oluşmaktadır.Bu fındıklar 250 gramlık vakumlu poşetlerde ayarlanıyor ve istediğiniz kadar sipariş vermenizi sağlıyorlar. Asla endüstriyel fırınlarda kavrulma işlemi yapılmaz.Tamamen olgun fındıklardan oluşur çürük, kırık bir şekilde sizlere ulaşmaz.

En uygun fiyatta en kaliteli fındığı sizlere ulaştırıyorlar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir