Galatasaray Microsoft ile Anlaştı

Galatasaray Microsoft ile Anlaştı

Teknoloji dünyasının her geçen gün kendini gösteren yenilikleri her alanda olduğu gibi spor alanında da kendini göstermeye başlıyor. Galatasaray ile bilişim ve teknoloji devlerinden olan Microsoft ile anlaşması henüz taraflardan gelen net bir açıklama olmasa da teknoloji ürünlerinin satışı konusunda anlaşıldığı söylentileri piyasayı çalkalıyor.

Yakın bir zamanda Galatasaray tarafından da açıklanması beklenen anlaşma ile Galatasaray Kulübü’nün kasasına yılda yaklaşık olarak 2 milyon dolar para girecek. Bununla birlikte Galatasaray Kulübü bu sayede Microsoft gibi bir dünya markası ile teknolojik alt yapısını kuracak. Aslında bu anlaşmanın çok yönlü kar getireceğini söylemek de mümkündür. Yapılan anlaşma ile Galatasaray kasasının daha da zengin olacağı kesinlik kazanacak.

Önümüzdeki günlerde resmen açıklanması beklenen anlaşma ile Sarı kırmızılı kulüp, teknoloji dünyasının en önemli markası olan Microsoft ile işbirliği anlaşmasının Galatasaray’ın marka değerine çok önemli artı katacağına inanıyor. İlerleyen zamanlarda konuya ilişkin yeni detayların gelmesi haber aralarında yer alıyor. Gelen haberleri ziyaretçilerimize ulaştırmaya devam edeceğimiz sitemizi takip ederek yeniliklerden daha kolay haberdar olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir