Galatasaray’ın Yeni Sezon Formaları

Galatasaray’ın yeni sezonda giyeceği formaların fotoğrafları basına sızdırıldı. Ünlü takımların formalarını önceden basına duyurmakla meşhur olan Footyheadlines sitesi bu defada ülkemizin en büyük kulüplerinden bir tanesi olan Galatasaray’ın gelecek sezonda giyeceği formayı basına sızdırdı.

Ne kadar doğru bilinmez ama iki adet forma fotoğrafı sızdırıldı. Galatasaray’ın önümüzde ki sezon giyeceği formalar kırmızı ve siyah olacak sızdırılan formalara göre. Haberimizin devamında bulabileceğiniz formalar çok çok güzel denmese de idare eder. Paylaşılan resimlerde ki siyah forma 2 sene önceki siyah formayı andırıyor. Ben haberin doğruluk payının olduğunu inanmasam da sizlerle paylaşmak istedim. 

Nike firmasının artık formalardan elini çekmesi kanısındayım. Çünkü tek tip formaları bütün kulüplerde kullanıyorlar. Herhangi bir tasarım olmaksızın bir sene yaptıkları formayı diğer sene başka bir takıma yapıyorlar. Bu konuda Adidas’a daha çok güveniyorum. Hem kalitesi hem de tasarımlarda ki şıklığı ile Nike firmasının bir kaç adım önünde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir