Galaxy Note 2 Lollipop Karmaşası

Galaxy Note 2 Lollipop Karmaşası

Android Lollipop güncellemesinin Galaxy Note 2 için iptal edildiği haberleri sabah saatlerinde teknoloji medyasını bir hayli kızıştırmıştı.

Galaxy Note 2 kullanıcıları uzun zamandır bekledikleri Android Lollipop güncellemesini alamayacaklarını sabah saatlerinde, Samsung’un Facebook sayfasından görmüşlerdi. Henüz aradan 24 saat bile geçmeden bu sefer sabah ki haberi yalanlayacak nitelikte bir haber de Twitter hesaplarından geldi. Sabah saatlerinde Facebook hesabı üzerinden Android 5,0 güncellemesinin gelmeyeceğini duyuran yetkililer, akşam saatlerinde Twitter SamsungMobile Spain hesapları üzerinden Galaxy Note 2 için Android 5.0 güncellemesini yapacaklarını duyurdular. Şimdi kullanıcıları muallakta kaldı. Hangi haber doğru acaba?

Şimdilik net bir şey söylemek mümkün değil. İki hesap da firmanın kendine ait resmi hesapları! Kullanıcıları kadar biz de neler olacağını merak ediyoruz. İlerleyen saatlerde net bir açıklamanın basın açıklaması ile Samsung firması tarafından yapılmasını bekliyoruz. Cep telefonu dünyasının devlerinden Samsung’un böyle bir hata yapması da doğrusu düşündürmüyor değil. Sabah ve akşam gelen farklı açıklamaların sonucunda neler olacak her birlikte göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir