Galaxy Note 4 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Galaxy Note 4 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Yenilikleri ile mobil dünyasının gündeminden düşmeyen Samsung, son zamanlarda yeni tableti yine gündem olmaya başladı. Galaxy Note 4 olarak adlandırdığı tabletin ne zaman piyasaya sunulacağı ise merak konularından biri olmaya başladı. Yeni iddiaya göre, Samsung’un yeni amiral gemisi yakın bir zamanda dünya genelinde satışa sunulacak. Net tarihlerin de iddiada yer aldığı gözlemleniyor. Buna göre, yeni Galaxy Note 4, Eylül ayının sonlarında dünya genelinde satışa sunulacak.

Teknoloji dünyasının en çok kendinden söz ettiren isimlerinden olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 4, hissedarlardan birinin söylediğine göre 5 Eylül tarihinde Almanya’nın başkenti Berlin’de başlayacak IFA fuarında tanıtılacak. Cihazın dünya genelinde satışı da aynı ayın sonlarına doğru yapılmaya başlayacağı yönünde.

Yaz dönemlerinde üretimi yapılacağı yönünde gelen iddialarda Galaxy Note 4 fiyatı hakkında herhangi bir şey yer almıyor.  Yeni nesil teknolojinin sürekli değişimlerini sunduğumuz sitemizi inceleyerek yeni çıkacak mobil cihazlar hakkında net bilgilere ulaşabilirsiniz. Yeni nesil akıllı telefonlar, tablet, bilgisayar ve daha fazlası hakkında öğrenmek istediklerinizi sitemizi takip ederek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Teknoloji ile alakalı aradığınız tüm haberler burada.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir