Galaxy Note II Android Güncellemesi

Galaxy Note II Android Güncellemesi

Andoid 5.0 güncellemesi için teknoloji devleri kolları sıvamaya başladılar. Büyük ekranlı telefon markaları özellikle bu alanda daha hızlı çalışma göstererek kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyorlar. Samsung teknolojisi de bu anlamda büyük adımlar atmaya hazırlanan isimler arasında yer alıyor.

Galaxy Note II için kolları sıvayan dev, Android 5.0 güncellemesi için “Yolda” sinyalini verdi. Aslında 2 yılı aşkın bir süredir piyasada olan Note 2’nin yeniden imaj değiştirmesi, “yeniden doğuyor” anlamına da gelebilecek türden bir haber niteliğini taşıyor. Yenilenen işletim sistemi ile belki kullanıcı sayısında yeni bir artış da sağlanabilir ne dersiniz?

Finlandiya resmi web sitesinde yayınlanan bu haberin detayında tarihi hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor. Ancak şunu söylemek gerekiyor ki Samsung Galaxy Note II adeta küllerinden yeniden doğacak. İlk çıktığı zamanlarda oldukça rağbet gören telefon, yeni bir güncellemeden sonra nasıl bir başarıya imza atacak onu da hep birlikte zaman içinde göreceğiz. Gelişen haber olduğunda sitemizden sizlere gerekli açıklamayı yapacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir