Galaxy S5’in özellikleri böyle olacak

Galaxy S5’in özellikleri

Akıllı cep telefonu dünyasının her geçen gün üretilmeye devam eden yeni cep telefonları dur durak bilmeden üretilmeye devam ediliyor. Telefonlar henüz piyasaya sunulmadan özellikleri hakkında dedikoduların yayılması da ayrıca kendini gösteren gerçekler arasında yer alıyor.

Piyasaya çıkmasından uzun bir süre geçmeyen Galaxy S4’ten sonra S5 için start verilen samsung iletişim sektör devinin yeni sürüm telefonda nasıl özellikler barındıracağı söylentileri de internet dünyasında yayılmaya başladı. Değişik bir tasarım ile kullanıcılarının karşısına çıkması beklenen Galaxy S5 için daha öncelerinden parmak izi özelliği ekleneceği söylenmişti. Güvenlik adına yapılacak bu eklentiden sonra, şimdiler de Sony Xperia Z özelliği ile ilk defa duyulan su geçirmez özelliğinin de Galaxy S5 üzerinde yenilikler arasında olacağı söyleniyor.

Android telefonlardan kendinden en çok söz ettiren ve en çok kullanıcısı olan Galaxy serisinin çok konuşulacağa benzeyen Galaxy S5’in özellikleri henüz net olarak açıklanmasa da yeni özelliklerinin çok ilgi çekeceği beklenen detaylar arasında yer alıyor. Yeni özellikleri hakkında gelecek yeni bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir