Galaxy S6 ve S6 Edge Rekor Kıracak

Galaxy S6 ve S6 Edge Rekor Kıracak

Akıllı telefon dünyasında gelişmelerin ardı arkası kesilmezken dev teknoloji firmaları yeni oyuncaklarını bir bir tanıtıyor. Son zamanlarda ise akıllı telefonun en çok satan markası Samsung’un yeni telefonları teknoloji gündemini bir hayli meşgul ediyor. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile piyasaya çıkan Samsung bildiğiniz üzere bu telefonlarını 10 Nisan 2015 tarihinden bu yana satışa sunuyor. 20 Milyon gibi harika bir ön sipariş rekoruna imza atan Samsung yeni bir hedef açıkladı.

Analistlerin iki telefonun toplam 50 milyon satacağı tahmininde bulunması ile Samsung’tan bir açıklama geldi ve iki telefonunun toplam 70 milyon satış yapacağı hedefini açıkladı. Bu hedef ne kadar tutar bilemeyiz ama en az 50-60 milyon satacağı görüşünde herkes hem fikir. Yeni telefonlara olan ilginin bu rakamları oldukça artıracağı teknoloji uzmanları tarafından belirtiliyor. Özellikle Samsung bu akıllı telefonlarında tasarım anlamında büyük satış yapacağı belli diyebilirim. 

Özellikle Galaxy S6 Edge‘nin özel tasarımı bir çok insanın gözü kapalı alacağı bir tasarım. Yan tarafta bulunan ekran telefonu oldukça ön plana çıkarıyor. Bu atağın karşısında iPhone ve LG’den ne gibi ataklar gelecek bekleyip görelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir