Galaxy S6’dan Haber Var

Galaxy S6’dan Haber Var

Teknoloji dünyasının en hızlı gelişen ve değişimlere en çok uğrayan bölümlerinden biri de akıllı telefon piyasasıdır. Bu piyasanın ilklerinden olan Samsung, bu anlamda daha hızlı adımlar atıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkarttığı Galaxy S5 oldukça rağbet görmüştü. 5.1 inçlik 1080×1920 piksel Super AMOLED ekran ile kullanıcılarının karşısına çıkan Galaxy S5’ten hemen sonra kolları sıvayarak yeni amiral gemisi için çalışmalara başladı bile.

2015 yılının MWC toplantısında lansmanının yapılması beklenen Galaxy S6, önceki sürümünden farklı özelliklerle dikkatleri üzerine çekmeye başladı bile.

Telefonun çıkması söylentileri ortaya atıldıktan sonra haliyle telefon özellikleri hakkında da yeni bilgiler gelmeye başladı. AndroidSilverProgram’ın haberine göre 5.3 inçlik 4K (2160 x 3840) Super AMOLED ekranla gelebilir.

Bunun dışında ise SamMobile’nin haberine göre ise yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S6, Galaxy Note 4’te kullanılan 64-bit Exynos 5433 işlemci ile birlikte gelecek. Tüm bu söylentiler medyayı çalkalarken, net detayların önümüzdeki yıl içinde yapılacak lansmanda daha net bir şekilde gün yüzüne çıkacağını hatırlatmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir