Galaxy S7 ve Edge modelleri patladı

Gelişen teknoloji ile birlikte Samsung akıllı cep telefonu piyasasını tamamen kontrol altına almıştır. Böylelikle de dünya genelin de ciddi anlam da bir ticari başarıyı sağlamış olan Samsung firması her geçen süre içerisin de daha kaliteli akıllı cep telefonları üreterek yakın rakibi iPhone ile kıyasıya bir rekabetin içerisindedir.

Özellikle de sın çıkarmış olduğu su geçirmez özelliği ile Galaxy S7 ve S7 Edge dünya genelin de satış rekorları kırmaya devam ediyor. Ülkemiz de dahi birçok kişi tarafından kullanılan bu akıllı cep telefonları her geçen gün satışlarını bir kademe daha arttırmaktadır.

Samsung CEO yetkilisi Jong-Kyun Shin bu başarıdan oldukça memnun kaldığını ve bundan sonraki üretilen akıllı cep telefonların da S7 kalitesinin daha önüne geçileceğini vurgulamıştır. Samsung Electronics Co. Ltd. Güney Koreli ve merkezi Suwon, Güney Kore’de bulunan çok uluslu elektronik şirketi bu başarılarının zaman içerisin de daha üst bir konum da yer alacağını bildirirken kullanıcılara S7 daha bir başlangıç ve ilerleyen süreç de daha da üstün kaliteye imza atacaklarının müjdesini bildirmektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir