Game Of Thrones Oyunu Ön Siparişte!

Game Of Thrones Oyunu Ön Siparişte!

Game Of Thrones kitabından uyarlanarak çekilen dizinin en çok takip edilen diziler arasında açık ara liderliğe oturunca dizi dışında diğer yönlerde de etkinliğe çıkıyor.Oyun alanına da el atan ve daha önce de haberini verdiğimiz Game Of Thrones: Video Game Steam aracılığıyla ön siparişe çıktı. Yüzde 10 indirim ile birlikte 40 TL’ye ön siparişe sunulan oyunun sistem gereksinimleri ve ne zaman çıkacağına dair bilgilerde gün ışığına çıkmaya başladı. Sistem gereksinimlerine bakarak ortalama özelliklerde bir bilgisayar bu oyunu kaldırabilecek.

game-of-thrones6

Game Of Thrones oyununda Kuzey bölgesinin Forrester hanedanlığında ki görülmeyen karakterlerini canlandıracaksınız. Oyunun ilk bölümü Iron From Ice olacak. Game Of Thrones‘ın bu bölümü tam tarihin ortaya çıkmamasıyla birlikte bu yılın sonunda piyasaya sürülecek. Yani en fazla 1 ay gibi bir sürede oyunu oynuyor olacağız. Xbox, PS ve PC için aynı tarihte yayınlanacak olması da sevindirici bir haber diyebiliriz.

Birazda oyunun minimum sistem gereksinimlerinden bahsedelim. Windows XP SP3 işletim sistemi, Core 2 Duo 2Ghz,3 GB Ram, 512 MB’lık NVIDIA veya ATI ekran kartı,3 GB’lık sabit disk alanı ve DirectX 9.0’a sahip iseniz bu oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz. Sizlerinde gördüğü ve bizimde tahmin ettiğimiz gibi yüksek kalitede bir oyun ilk sefer için beklenmiyordu. Ve beklenilen de oldu diyebiliriz. Bu saydığım sistem gereksinimleri PC için idi.

MAC sahipleri içinde minimum sistem gereksinimleri şunlar olacak;

2.3 Ghz Intel İşlemci,Snow Leopard işletim sistemi, 4 GB Ram, 512MB’lık ekran kartı ( NVIDIA veya ATI) ve son olarakta 3 GB sabit disk alanı.

Oyunun fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir