GELİNLİK MODELLERİ 2014 YILI MODASI

Bir düğün sezonunun yeni bitmiş olmasına rağmen, modacılar önümüzdeki düğün sezonunun hazırlıklarını tamamladılar bile. Prenses Gelinlik’te önümüzdeki düğün sezonunda evlenecek olan gelin adaylarına yönelik yeni modellerini görücüye çıkarttı. Her zevke, her bedene ve her kesime hitap edebilecek prenses gelinlik modelleri 2014 yılında da yine göz dolduracak, yine herkes hayran kalacak.

demetriosGelinlik modelleri çok büyük değişimler göstermemek ile birlikte farklı zevklere hitap edebilecek modeller hazırlanmaktadır. Ancak bazı modeller klasik haline gelmiştir ve her sezon kendisine alıcı bulabilir.

Dantelli gelinlik modelleri de bu özelliklere sahiptir. Asaleti ve zarafeti temsil eden dantelin gelinlik ile buluşması, ortaya vakur ve zarif bir gelin modelinin çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca saten kumaşın zarafeti de göz ardı edilmemeli, sadelikteki şıklığı yakalamayı bilen gelin adaylarının beğenisine sunulmalıdır. Bunun yanında ışıltılı bir gelin olmayı planlayan genç kızlara yönelik taş işlemeli ve pırıltılı gelinlik modelleri de vitrinlerde boy göstermektedir. 2014 yılında katılacağımız her düğünde çok şık ve çok zarif gelinler göreceğimiz kesindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir