General Electric Servis – 444 7 404

General Electric Servis – 444 7 404

Hangimiz yaşamımızda teknoloji harikası beyaz eşyalara gereksinim duymuyoruz ki? Müşterilerine en az kendileri kadar saygı duyarak, farklı bir iş başarı felsefesi ile kendilerine eksikleri olma fırsatı vermeyen bir markaya teknik servis desteği sağlayan General Electric Servis; sizlerinde bu anlamda hoşnutluğunu paylaşmaktan son derece keyif almaktadır. Yaptıkları işe öncelikle mecburiyet penceresinden bakmayan, aynı zamanda yaptığından keyif alabilen bireylerden oluşan eğitimli ve uzaman kadrosu sayesinde hiçbir müşterisinin düşüncelerini yıkmamış, aksine daima ilerleyerek daha iyi memnuniyetlere imza atmışlardır.

General Electric Servis

General Electric Servis olarak 2012 yılı itibariyle günlük hayatın temposunda fazlasıyla yorulan müşterilerimize en hızlı, en ekonomik ve bir o kadar da istedikleri gibi bir hizmet sunabilmek için daima kendimizi onların yerine koyarak yaklaşırız. Çünkü inanıyoruz empati yapıldığını hissettirmek, daima karşı taraftan sempatiye sebep olur. General Electric Servis, zamanınızın aynı oranda maddiyatınızın sömürülmemesi için beyaz eşyanızı yalnızca markaya bağlı olan General Electric Servise gönül rahatlığıyla teslim etmenizi tavsiye etmektedir.

General Electric Buzdolabı Servis

Aynı zamanda yapılan tüm teknik destek hizmetleri, gerekli ise yedek parça takviyesi veya kullanımı ayrıca uzman çalışan profesyonelliği General Electric Servis bazında 1 yıl süreyle garanti altındadır.

http://www.generalelectricservisleri.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir