General Mobile Discovery Özellikleri

Son zamanlarda android işletim sistemli telefonlar arasında kendinden en çok söz ettiren telefonlardan biri General Mobile Discovery oldu. Gerçek anlamda da başarılı bir çalışmanın ürünü olan cihaz hakkında sürekli yeni güncellemelerin gelmesi cihazın çok fazla tercih edilmesini de sağlıyor.

General Mobile Discovery tanıtımını yaparken en çok da işletim sisteminin sürekli güncellenmesinden bahsetmek gerekiyor. Henüz birçok telefonda olmayan özelliklerin cihazda toplanması cihazın kalitesini ortaya dökmeye yetiyor. Hala pek çok markanın vermediği Android 4.2 Jelly Bean sürümünü kullanan Discovery, MIUI tabanlı yeni bir ara yüzüyle telefon kullanılmaya başlandı bile. Telefon piyasasında da kendinden çokça söz ettiren amiral gemisi geçtiğimiz senenin son zamanlarında piyasaya çıkmasına rağmen büyük bir ölçüde tutulmaya başladı bile.

General Mobile Discovery cihazının en büyük özelliklerinden biri de 312 PPI gibi ciddi bir piksel çözünürlüğünün olmasıdır. Yine bununla birlikte 4.7 inç büyüklüğünde, 1280 x 720 piksel çözünürlüğündeki IPS ekranı sayesinde, görüntü netliği konusunda da oldukça başarılı sayılabilecek bir telefon modeli olarak karşımıza çıkıyor. Çok daha fazla özellik barındıran cihaz ile alakalı detaylı bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir