Gezilecek Yerler

Ramazan ayının ılıman geçmesi şu günlerin sıcağını yaşayacağımızın bir habercisiydi mutlaka. Ülkenin dört bir köşesinde kavurucu sıcaklar etkisini gün geçtikçe artırıyor. İnsanlarda bu sıcaklardan bir nebze olsun ferahlamak içinde deniz kenarlarına veya daha serin Karadeniz yaylarına doğru akın akın gider oldu. Peki bu tatilde deniz kenarına mı yoksa yayla tatilini mi tercih edeceksiniz,nerede vaktinizi geçireceksiniz en çok kafa karıştıran tatil planları arasındadır. Kum ve güneşin deniz kenarında ki tadı mı yoksa yemyeşil orman içerisinde bol oksijenli bir doğa mı ?

Konuyu getirmek istediğim konu özetle şu değerli takipçilerim. 15-20 günlük kısacık tatilde nereye, nasıl gidilir, nerede ne yapılır bunlar oldukça önemli sorular. Bunun içinde sizlere tavsiye edebileceğim bir siteden bahsetmek istiyorum.Site adresinden başlayarak biraz sisteminden bahsedelim;

gezilecekyerler.com

Sitenin adından da anlayabileceğiniz gibi Türkiye’de gezilecek yerlere il il ulaşabiliyorsunuz. Blog tarzında yayın yapan site oldukça kullanışlı olmakla birlikte sadece gezilecek yerler değil bir şehre gittiğiniz zaman takılacağınız çoğu mekan ile ilgili bilgi bulunuyor. O mekanların veya gezilecek yerlerin ziyaret saatlerine kadar detaylı bilgilerin bulunması da siteyi oldukça detaylandırıyor diyebilirim.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir