Google Allo Web İçin Ne Zaman Gelecek?

Google Allo Web İçin Ne Zaman Gelecek?

Teknolojinin hızlı bir gelişim göstermesi ile birlikte Google bu noktada büyük bir uygulamaya imza atarak tüm rakiplerini tek hamle ile geride bırakmıştı. Akıllı mesajlaşma programlarının büyük bir ilgi odağı olması ve kullanımının yaygınlaşması ile Google Allo adında mesajlaşma programını kullanıcılar ile paylaşmıştır. Kullanımının gün geçtikçe yaygınlaşması ile birlikte mobil cihazlar için kullanımda olan Google Allo, Web içinde istenmiş durumda.

Teknoloji severler bilirler ki Whatsapp uzun dönem mobil cihazlarda yer alırken artık Web üzerinden de rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu noktada aynı Whatsapp gibi Allo da Web’de kullanılabilecek. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre masaüstü sürümü için çalışmalar sürerken yaklaşık olarak 2 ay içinde Allo Web ile buluşacak.

Bu konuda Google yetkilerinden resmi açıklama gelmesi teknoloji severleri ve Allo kullanıcılarını sevindirdi. Ürün yönetim başkan vekili olan Nick Fox bu konuda oldukça net bir açıklamada bulundu. Uygulamanın masa üstü sürümü için çalışmaların sürdüğünü belirten Fox her şeyin yolunda gittiğini ve belirli bir zaman dilimine ihtiyaç duyulduğunu bildirdi. Allo’nun masaüstünde Web ile buluşabilmesi için ise bir yahut iki aylık bir sürece ihtiyaç olduğunu duyuran Fox açıklamasını burada sonlandırdı. Oldukça eğlenceli giflere, çıkartmalara sahip olan ve Google Asistan ile bağlantılı çalışan Allo birçok kişinin vazgeçilmez mesajlaşma uygulaması olurken bu noktada Whatsapp’a meydan okuduğu kesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir