Google Analytics kitabı çıktı

Webmasterler için Google Analytics konusu oldukça önemlidir. Sitelerin ne durumda olduğunu, değerleri ve ziyaretçilerinin ne seviyede olduğunu incelemek ve bunu incelerken de sitelerinin herhangi bir şekilde kasılmasına mahal vermeden kolay bir şekilde yapabilecekleri alan Google Analytics bölümüydü.

Bunun haricinde de yine bir site sahibinin bilmesi gereken detayları da bu panelden görmek mümkündür. Ancak her ne kadar faydalı olsa da kimi zaman bazı konuları anlamak zor olabiliyor. Bu nedenle googlenin yaptığı çalışmadan sonra Google Analytics kitabı çıkartılarak kullanıcıların işlemleri daha basit şekilde yapmaları sağlandı. Büyük ölçüde faydası olacak kitabın satış fiyatı da çok yüksek bir meblağ değil.

Her internet sahibinin kullanımı hakkında bilgilendirilmesi gereken Google Analytics hakkında artık sorularınızın cevabını internet sitelerinden araştırmak yerine doğru kaynaktan öğrenebilirsiniz. Kolay ve anlaşılır bir dilde anlatılan Google Analytics kitabı yakın bir zamanda piyasada en çok aranan kitaplar arasında olması bekleniyor. Google hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar bu kitapta web site sahiplerini bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir