Google Video Görüntülerini İyileştiriyor!!

Google Video Görüntülerini İyileştiriyor!!

Sosyal medya ağlarına en son girmesine rağmen oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Google+ kendini geliştirmeye devam ediyor. 2 yıl önce fotoğraf kalitesinin düşmesinde yaşanan sıkıntıların giderildiğini açıklayan Google Plus, yeni geliştirdiği teknoloji ile videolar için de aynı durumun söz konusu olacağını açıkladı.

Tabi bunu yaparken de yine kullanıcının tercihine bırakıyor. Yani Google Plus’a bir video yükleyeceğiniz zaman daha önce Youtube’de gördüğünüz yüksek kalite ve düşük kalite seçeneklerini sosyal medya ağında da kullanıcıların tercihine sunuyor. Yapılan yeni değişimler üzerine bir açıklama yapan St. Clair, bu değişimlerden sonra, otomatik aydınlatma, renk kalitesini arttırma, ses kalitesini daha iyi hale getirme üzerine farklı çalışmaların da sosyal medya ağına dahil edildiğini söyledi.

İnternet dünyasının devlerinden olan ve üretim ve yazılımlarıyla kullanıcı kitlesinde büyük oranda yükseltme yapmayı başaran Google, sosyal medya ağıyla da kullanıcılarının kolayına olacak birçok yeniliği kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bu da sosyal medya devlerinden ilk sırada olmasına kısa bir zaman kaldığını da açık bir şekilde gösteriyor.

One thought on “Google Video Görüntülerini İyileştiriyor!!”

  1. Yabancı Dizi Önerileri says:

    aradan uzun zaman geçmiş fakat video görüntü kalitesi aynı. bakalım ilerleyen zamanda bu konuya değinecekler mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.