GTA 5-Xbox 360 ve PS3

GTA 5-Xbox 360 ve PS3

GTA oyunları dünyada ve ülkemizde en çok beğenilen oyunlar arasında yer alıyor. Her çıkan ve çıkmasına az zaman kala beklenen oyunlar, oyuncular açısından merak konusu oluyor. GTA’nın yeni çıkartması beklenilen oyun GTA 5, yakın bir zamanda piyasaya çıkacağını duyurdu. 2013 Nisan ya da mayıs aylarında çıkacağı ile ilgili posterlerinde yayınlanan reklamı da doğrulandı.

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamanın da bu yöne olması, GTA severlerin meraklarını gidermiş oldu. Bahar aylarında çıkması beklenen GTA 5 çıktı çıkmasına ama bu uygulama sadece Mobil cihazlar için geçerli olduğu söylendi. Bununla birlikte oyunun bilgisayarlı kullanıcıları da merakla bilgisayarlar için ne zaman çıkacağı sorusunu sormaya başladılar.

Bilgisayarda GTA 5 oyununun ne zaman çıkacağını da duyuran Rockstar Games yaptığı açıklama ile bilgisayar kullanıcılarının da merağını giderdi. Resmi açıklama olarak yapılan basın açıklamasında “GTA 5’in Xboox 360 ve PS3 versiyonları için ve bilgisayar versiyonu için şimdilik herhangi bir açıklama yapamayız. “ şeklinde konuşan Rockstar Games bununla birlikte oyun tarihinin ortalama olarak kış aylarına doğru çıkabileceğine dair de ip ucu vermekten kaçınmadı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir