GTA V Crack Çıktı

Büyük bir merakla GTA 5’in PC versiyonu beklenirken Rockstar Games 14 Nisan’da oyunun PC versiyonunu Steam aracılığıyla oyunseverler ile buluşturdu. Bir çok kişi ise oyunun bedava olan yani kırılmış halini bekliyordu. Ama Rockstar Games tarafından yapılan açıklamada oyunun korsan olarak oynanmasının imkanı olmadığı ve kırılmasının imkansız olduğu duyurulmuştu. Daha oyun 2 günlük iken meşhur 3DM ekibi tarafından Crack dosyası yayınlandı. Yani oyun o açıklamadan 2 gün sonra kırıldı ve bedava bir şekilde oynanmaya başlandı. İlk olarak Windows 7 uyumlu çıkarılan crack dosyası 1 gün sonra Windows 8 ve Windows 8.1 içinde çıkarıldı. Bir çok kişinin bu habere oldukça sevineceğine şüphe yok. 

Ama tek bir sorun var bu crack yapılan anti-virüs testinde şüpheli olarak görünüyor. Bu da demek oluyor ki bu hack grubu bu işi çıkarı olmadan yapmıyor. Bilgisayarınıza yerleşen bir virüs bu crack ile bulaşıyor ve sizin haberiniz olmadan üzerinizden para kazanabiliyorlar. Crack çalışıyor fakat bu tip bir sorun olabilir diyoruz. Tamamen virüslü demiyoruz tabi kide.Sadece düşünüldüğü zaman böylesine dev bir oyunun crack dosyasını bedava bir şekilde sunmaları kafaları karıştırıyor.

Oyunu bekleyenler için bu bir sorun olmayacaktır. Çünkü GTA V gerçekten virüs dinlemeyecek kalitede eğlenceli ve kaliteli bir oyun. Bir de unutmadan söylemek isterim GTA Online mod bu crack dosyasında çalışmıyor. Eee onu da beklemiyorsunuzdur umarım 🙂 .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir