Günün Maçları

Günün Maçları

Gündem çok yoğun bir şekilde ilerlerken bizde düne dair ve günün önemli haberlerini spor yorumcularının bize sundukları bilgileri ve maçları inceleyeceğiz. Herkesin dilinde bir şampiyonluk şarkısı kim için, tabiki bu aralar gözde takım Beşiktaş. Türk futbolunda istikrar çok yok ama dileriz bu paslı oyununa devam eder. Güzel top izliyoruz, yetenekli topçuları da var. Efsane Metin Ali Feyyaz dönemini hatırlatıyor diyor Çarşı grubu taraftarı.

Beşiktaş Şampiyon Olur Mu?

Bizce olacak, neden çok mu iyi takım Beşiktaş, hayır rakipleri çok formsuz bu sene Fenerbahçe ve Galatasaray günün yoklarını oynuyor, lig kalitesi bu kadar düşük olmasa belki küme hattında olabilirlerdi. Şuraya bir Everton takımı gelse ya da Napoli, maçları tek tek kazanıp silip süpürür ligi, Bayern Münih filan gelse hiç düşünemiyorum zaten. Üzülüyor insan böyle durumlarla karşılaşınca.

Avrupa Ligleri’nde Durumlar Nasıl?

Bayern Münih yine bildiğiniz gibi, Bavyera ekibi Barcelona’yı andıran pas organizasyonuyla rakip tanımıyor. Kaybettiler son maçı üzüntü verici olsa da Bayern Münih için çok önemli olmayan puan kayıpları bunlar. Asıl önemli puan kayıpları Fransa’da yaşanıyor. PSG ve Monaco günün maçları için takip edeceğiniz ekipler olsun. Ben yeni ligler keşfetmek isterim ama ne bileyim İsveç İsviçre gibi. Eskiden İskoçya Ligi de sevimliydi Celtic Rangers mücadelesi. Rangers dördüncü ligden çıkıp geldi ama artık o eski Rangers değil. Celtic sağlamlığını koruyor. Şike yapmasaydı Glasgow Rangers ekibi daima benim için günün kahramanı konumundaydı. Maçları hakkıyla kazanmak lazım hep derim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir