Güvenilir Franke Servisi İstanbul’da Hizmetinizde

Güvenilir Franke Servisi İstanbul’da Hizmetinizde

Franke marka çamaşır makinesi kullanıcılarının yaşamış oldukları her türlü sorun bu alanda hizmet veren servisimiz tarafından çözülmektedir. İstanbul içerisinde yer alan bütün noktalara hizmet veren servisimiz çamaşır makinelerinde bakım, arıza tespit ve onarım gibi işlemleri yapmaktadır. Franke Servis bu bakımdan müşterilerimizin bu alandaki sorunlarını etkin olarak çözmektedir.

Çamaşır makineleri farklı türdeki elektronik parçaların bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Buna bağlı olarak bu cihazlar son derece hassastır ve bundan dolayı yapılacak müdahalenin mutlaka profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekir. Servisimizde yer alan personelin uzun yıllardır bu alanda hizmet vermesi ve Franke markalı çamaşır makinelere tamamen hakim olması sorunların etkili olarak çözülmesi için son derece önemlidir. Personelimiz hangi sorunun nereden kaynaklandığını direkt anlamakta ve bu da çözümün daha kısa sürmesine neden olmaktadır. Ayrıca servisimiz içerisinde yer alan yedek parça havuzunun çok geniş olması, müşterilerimizin bu parçalar için beklememesini de sağlamaktadır.

Franke servis tarafından verilen hizmetlerde müşteri memnuniyeti ve sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi öncelikli hedeftir. Buna bağlı olarak servisimizden hizmet alındığında gerekli donanım ile adreslere gidilmektedir. Burada yapılan incelemede tespit edilen arızaların burada çözülmesi amaçlanmaktadır. Fakat arızaların yerinde çözülemeyecek kadar büyük olması durumunda ya makinenin tamamı ya da tamir edilecek parça servisimize götürülmektedir. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra tekrar müşterimizin adresine getirilerek makinelerin eskisi gibi çalışması sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.